RN73R1ETTP85R6F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP85R6F25
JLCPCB Part #
C2501283
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 85.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS