RN73R1ETTP8562D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP8562D50
JLCPCB Part #
C4050430
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 85.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS