RN73R1ETTP8250B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP8250B50
JLCPCB Part #
C2522035
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS