RN73R1ETTP8160F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP8160F50
JLCPCB Part #
C2500775
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 816Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS