RN73R1ETTP8160B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP8160B50
JLCPCB Part #
C2522050
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 816Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS