RN73R1ETTP74R1C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP74R1C50
JLCPCB Part #
C2522267
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 74.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS