RN73R1ETTP74R1B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP74R1B50
JLCPCB Part #
C4148628
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 74.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS