RN73R1ETTP7322F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP7322F50
JLCPCB Part #
C4240803
Description
-55℃~+155℃ 63mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS