RN73R1ETTP7322F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP7322F25
JLCPCB Part #
C2506126
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS