RN73R1ETTP6900F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP6900F50
JLCPCB Part #
C2500090
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 690Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS