RN73R1ETTP68R0F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP68R0F50
JLCPCB Part #
C4036684
Description
-55℃~+155℃ 63mW 68Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS