RN73R1ETTP6810F10
MFR.Part #
RN73R1ETTP6810F10
JLCPCB Part #
C2533380
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 681Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS