RN73R1ETTP67R3F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP67R3F25
JLCPCB Part #
C4233047
Description
-55℃~+155℃ 63mW 67.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS