RN73R1ETTP6651B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP6651B25
JLCPCB Part #
C4248183
Description
-55℃~+155℃ 6.65kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS