RN73R1ETTP6200F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP6200F50
JLCPCB Part #
C2500301
Description
-55℃~+155℃ 620Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS