RN73R1ETTP6040B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP6040B10
JLCPCB Part #
C4167336
Description
-55℃~+155℃ 604Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS