RN73R1ETTP59R0B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP59R0B25
JLCPCB Part #
C2506282
Description
-55℃~+155℃ 50V 59Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS