RN73R1ETTP5901F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP5901F25
JLCPCB Part #
C2501502
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS