RN73R1ETTP5832B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP5832B50
JLCPCB Part #
C2521665
Description
-55℃~+155℃ 50V 58.3kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS