RN73R1ETTP5690B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP5690B50
JLCPCB Part #
C4247961
Description
-55℃~+155℃ 569Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS