RN73R1ETTP5601D25
MFR.Part #
RN73R1ETTP5601D25
JLCPCB Part #
C4163643
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS