RN73R1ETTP50R5F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP50R5F50
JLCPCB Part #
C2506314
Description
-55℃~+155℃ 50.5Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS