RN73R1ETTP4641F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP4641F50
JLCPCB Part #
C2501059
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS