RN73R1ETTP3830B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP3830B25
JLCPCB Part #
C2506638
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS