RN73R1ETTP3602C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP3602C50
JLCPCB Part #
C3936756
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS