RN73R1ETTP3521D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP3521D50
JLCPCB Part #
C4187389
Description
-55℃~+155℃ 3.52kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS