RN73R1ETTP3481F10
MFR.Part #
RN73R1ETTP3481F10
JLCPCB Part #
C4011125
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS