RN73R1ETTP33R6F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP33R6F50
JLCPCB Part #
C3935386
Description
-55℃~+155℃ 33.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS