RN73R1ETTP3320B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP3320B10
JLCPCB Part #
C2550904
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS