RN73R1ETTP3200D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP3200D50
JLCPCB Part #
C4039784
Description
-55℃~+155℃ 320Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS