RN73R1ETTP3092C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP3092C50
JLCPCB Part #
C2594158
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS