RN73R1ETTP3052B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP3052B50
JLCPCB Part #
C2594147
Description
-55℃~+155℃ 30.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS