RN73R1ETTP3010B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP3010B25
JLCPCB Part #
C4070742
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS