RN73R1ETTP2741C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2741C50
JLCPCB Part #
C2537201
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS