RN73R1ETTP2643B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2643B50
JLCPCB Part #
C2522252
Description
-55℃~+155℃ 264kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS