RN73R1ETTP2491D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2491D50
JLCPCB Part #
C2500371
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS