RN73R1ETTP23R7D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP23R7D50
JLCPCB Part #
C2500094
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS