RN73R1ETTP2340D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP2340D10
JLCPCB Part #
C4165403
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 234Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS