RN73R1ETTP2320B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2320B50
JLCPCB Part #
C4082505
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS