RN73R1ETTP2291F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2291F50
JLCPCB Part #
C2500431
Description
-55℃~+155℃ 2.29kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS