RN73R1ETTP2290B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2290B50
JLCPCB Part #
C2522133
Description
-55℃~+155℃ 229Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS