RN73R1ETTP2151B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2151B25
JLCPCB Part #
C2507187
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS