RN73R1ETTP2051C10
MFR.Part #
RN73R1ETTP2051C10
JLCPCB Part #
C2554071
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS