RN73R1ETTP1910C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1910C50
JLCPCB Part #
C2521126
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS