RN73R1ETTP1820B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP1820B10
JLCPCB Part #
C4014500
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS