RN73R1ETTP1802B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1802B25
JLCPCB Part #
C2507168
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS