RN73R1ETTP1620F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1620F50
JLCPCB Part #
C4172233
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS