RN73R1ETTP1583F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP1583F25
JLCPCB Part #
C4184630
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS