RN73R1ETTP1580B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP1580B10
JLCPCB Part #
C2550956
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS