RN73R1ETTP1451D25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1451D25
JLCPCB Part #
C4166748
Description
-55℃~+155℃ 1.45kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS